eLogo e-Tahsilat

eLogo e-Tahsilat ödemelerin zamanında alınmasını sağlayarak tahsilat süreçlerinin verimli bir şekilde yönetilmesine olanak tanır, nakit akışını iyileştirir.

eLogo e-Tahsilat, pratik altyapısı sayesinde alternatif bir ödeme yöntemi sunarak, müşterilerden ve bayilerden ödemelerin zamanında alınmasını sağlar. Kolay kullanımı sayesinde tahsilat süreçlerini kolaylaştırır ve yüksek tahsilat imkanı sunar.

Kimler Kullanabilir?

Tahsilat süreçlerini daha kurumsal ve profesyonelce yönetmek isteyen tüm firmalar eLogo e-Tahsilat kullanabilirler.

Avantajlı ve Yüksek Tahsilat
Bayilerinizin, iş ortaklarınızın ödemeleri için size özel bir tahsilat sayfası oluşturarak, müşterilerinizin borçlarını anında ödemelerini sağlayın. Ödemelerinizi zamanında alın, hatta taksitli ödeme seçeneğiyle tahsilat tutarınızı arttırın. Ödeme talep ederken kredi kartı ve banka kartı ile alternatif yöntemler sunarak tahsilat süreçlerinizi daha kurumsal ve profesyonelce yönetin.

Kolay Kullanım
eLogo e-Tahsilat paketini sizler adına satın alma süreçlerini yürüterek hızlıca kullanıma başlamanızı sağlıyoruz. Kurulum sürecinde de tüm işlemleri sizin adınıza tamamlayıp gerekli eğitimleri veriyoruz.

Güvenli
VISA tarafından onaylı, kredi kartı veri ve işlem güvenliğinde dünyanın en yüksek standardı olan PCI DSS Leven 1 ile uyumlu altyapısı ile kullanıcılarınızın güvenle ödeme işlemini tamamlamasını sağlayın.

Zaman Tasarrufu
Tahsilat süreçlerinizi kolaylaştırarak zaman tasarrufu sağlayın.

İLETİŞİM ADRESİMİZ

Çınarlı Mah. 1563 Sk. No:2/1 İç Kapı No:306-307-308
İnci Tower Konak - İZMİR

Konumumuz