Netsis 3 Standard

Logo Netsis 3 ERP Çözümleri portföyünde yer alan Logo Netsis 3 Standard çözümü, özellikle üretim yapan sektörlerde faaliyet gösteren ve finans-muhasebe uygulamalarının yanı sıra üretim, tedarik zinciri,satış, stok gibi uygulamalara da ihtiyaç duyan orta ölçekli işletmeler için hazırlandı.

Finansal Verilerinizi Doğru Yorumlayın

Kritik finansal fonksiyonlar ile doğru bilgiye anında ulaşmanızı sağlayan Logo Netsis 3 Erp Çözümlerisayesinde işletmenize yönelik stratejik kararlarınız için güvenilir bir altyapı oluşturabilir ve finansal performansınızı artırablirsiniz. Logo Netsis 3 Erp Çözümleri, sadece yerel pazardaki rekabette değil, küreselleşen ekonomi içinde uluslararası operasyonlarda da avantaj sağlayan bir finansal performans için gerekli zemini oluşturuyor. Esnek döviz sistemi ve raporlama yapısıyla uluslararası faaliyetleri takip etme, güncel karlılık analizlerine ulaşma imkanı sağlıyor.


Logo Netsis 3 ERP Çözümlerinde yer alan ödeme ve tahsilat planı tanımları ise her türlü ihtiyaca cevap verecek bir esneklik sunuyor. Belirlediğiniz limit ve kurallar çerçevesinde risk takibi; Ba-Bs, bakiye, ekstre mutababakatları yapılıp elektronik ortamda gönderebiliyor. Banka modülü ile krediler(rotatif,spot vb), vadeli/vadesiz mevduat, repo,teminat hesapları (teminat mektubu,akreditif) gibi hesaplar kolayca takip ediliyor. Merkez bankası banka kodları ve uluslararası swift kodları modül içinde izlenip işlemler otomatik gerçekleştiriliyor. Banka işlemlerinin doğruluğu sistemden kontrol edilebiliyor; gelen faiz, komisyon hesaplamaları, BSMV kesintileti banka işlemleri seçenekleri üzerinden yapılabiliyor. Gerçekleştirilen ödeme emirlerinin ya da fatura talimatlarının online bankacılık altyapısı ile kayıtlara otomatik yansıtılmasıyla takip iş yükü azalıyor. Kredi kartı ile yapılan tahsilatlar, banka ile yapılan sözleşme şartları sisteme girilerek ödeme ve kesintiler denetim altında tutuluyor.

Ticari Faaliyetlerinizde Tam Denetim

Hesap planınızı işletmenize ve çalışma şeklinize göre seviyelendirebileceğiniz ve raporlayabileceğiniz Logo Netsis 3 ERP Çözümleri, ticari faaliyetlerinizi tam olarak denetim altına almanızı sağlıyor. Kayıtlarda şube, referans kodu, proje kodu boyutlarının kullanılmasıyla, hesap planları sadeleştiriliyor; finans yönetiminin entegre yapısıyla muhasebe fiş girişi operasyonuna gerek kalmıyor. Diğer süreçlerdeki muhasebe kayıtları otomatik oluştuğu için size düşen sadece denetlemek oluyor. Logo Netsis 3 ERP çözümlerinin parametrik altyapısı sayesinde evraklar direkt muhasebeye aktarılabiliyor ya da entegrasyon havuzunda kontrol edildikten sonra muhasebeleştirilebiliyor.

İLETİŞİM ADRESİMİZ

Çınarlı Mah. 1563 Sk. No:2/1 İç Kapı No:306-307-308
İnci Tower Konak - İZMİR

Konumumuz