İş İstasyonları

İş istasyonları normal bilgisayarlara oranla çok hızlı, çok genişleyebilen ve en güvenilir bilgisayarlardır. Büyük veri hacimleri, karmaşık veri yapıları söz konusu olduğundadaha çok tercih edilirler. İş istasyonları üzerinde bulunan tüm bileşenler dünyanın en büyük bilgisayar üreticileri tarafından maksimum performansı sunacak şekilde bir araya getirilir. Dolayısıyla bir iş istasyonu, aynı konfirgürasyona hatta daha yüksek konfigürasyona sahip toplama bir PC’den çok daha yüksek performansa sahip olur. Ayrıca güçlü bellek özellikleri, kuvvetli güç kaynakları ve iyi tasarlanmış soğutma sistemleri ile iş istasyonları sıradan bilgisayarlara oranla çok daha güvenilirdir.


Notebooklar

Notebook, kişisel kullanımlar için tasarlanmış kolaylıkla taşınabilen hem batarya yardımıyla hem de doğrudan prizden aldığı enerjiyle çalışabilen bilgisayardır. Notebook bilgisayarların en temel özelliği oldukça hafif olmaları ve bir çanta içerisinde kolaylıkla zorlanmadan taşınabilir olmalarıdır. Notebook bilgisayarların masaüstü ve diğer bilgisayarlara karşın sahip olduğu en önemli farklılıklarından biri ekranlarıdır. Bir masaüstü bilgisayarın aksine Notebook bilgisayarlarda ağırlık kriteri daha çok göz önünde olduğu için flat panelli ekran teknolojileri kullanılmaktadır. Notebook'ların ekran kaliteleri bu sebeple oldukça değişkendir. Bazı Notebook bilgisayarların ekranları yalnızca VGA çözünürlüğüyle sınırlıyken bazıları çok daha yüksek çözünürlük kalitesi sunabilir. Tüm bunlara karşın Notebook bilgisayarların yenilenme hızları tam boyutlu monitörlere oranla daha düşüktür.

Uzser Bilişim olarak önemli markaların iş istasyonu, notebook gibi ürünlerinin tedarik, ürün desteği ve servis hizmetlerini sunuyoruz. Sağladığımız tüm çözümlerde kullanılan donanımların kalitesini benzersiz teknik destek ile bir araya getiriyoruz.

İLETİŞİM ADRESİMİZ

Çınarlı Mah. 1563 Sk. No:2/1 İç Kapı No:306-307-308
İnci Tower Konak - İZMİR

Konumumuz