Netsis 3 Entegre

Küçük ve orta ölçekteki firmalara yönelik geliştirilen Netsis 3 Entegre iş süreçlerinizi bütünleşik bir yapıya kavuşturarak yeni teknolojilerin avantajlarını sunduğu gibi, esnek yapısı ve kullanım kolaylığı sayesinde iş dünyasına paralel gelişen tüm ihtiyaçlarınıza pratik bir çözüm sunmaktadır.

Kobilere Özel Yeni Nesil Bir Çözüm:
Logo Netsis 3 Entegre

Sezgisel, kullanıcı dostu, yeni nesil teknolojili.. Logo'nun bilgi birikimi ile yenilikçi vizyonunu bir araya getiren Logo Netsis 3 Entegre, KOBİ'lerin büyüme sürecindeki yol arkadaşı oluyor.Rol bazlı kişiselleştirilebilir masaüstü,arka plan resimleri, menü ağacı yapısı, kısayol oluşturma ve gruplama, app-in-app, ürün içi arama motoru teknolojileri gibi özellikler, kullanıcı yorumlarıyla yenilenen estetik tasarımla buluşuyor. Logo Netsis 3 Entegre, hızlı adaptasyon ve kolay kullanım avantajlarıyla işletmenize kısa sürede uçtan uca verimlilik kazandırıyor. KOBİ'ler Logo Netsis 3 Entegre ile büyüyor!

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin En İyi Yol Arkadaşı

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin büyüme yolculuğunda en çok ihtiyaç duyduğu yol arkadaşı; tüm iş süreçlerini bünyesinde barındıran, gerektiğinde yeni özelliklerle donatılabilen, tek noktadan kolayca yönetilebilen bir teknoloji çözümü. Muhasebe,finans,satış,satın alma,temel üretim fonksiyonları,stok,raporlama gibi iş süreçlerini gerçekleştirmek üzere geliştirilen Logo Netsis 3 Entegre, gerek kendi içindeki gelişmiş fonksiyonellik gerekse app-in-app teknolojisi sayesinde eklenebilen yeni fonksiyonlarla KOBİ'lere yepyeni bir deneyim sunuyor.

Tüm İhtiyaçlarınız İçin Tek Çözüm

İş süreçlerinizi çok daha düşük maliyetlerle, pratik ve etkin bir şekilde yönetmenizi sağlayan Logo Netsis 3 Entegre,çalışan düzeyinden başlayarak tüm işletme genelinde kalite ve verimlilik anlayışını yaygınlaştırıyor; birimler arası bilgi akışı sağlamanıza, karmaşık iş süreçlerini düzenlemenize ve müşteri ilişkilerini etkin yönetmenize olanak tanıyor.Sisteme bilgi girişi olduğunda tüm bölümler yetkileri dahilinde doğrudan güncel bilgiye ulaşabiliyor.Kullanıcılar arasında eş zamanlı iletişim sağlanıyor, böylece zamandan ve gereksiz iletişim trafiğinden tasarruf ediliyor.


Tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanmış standart modüllerin yanı sıra, işletmenize özel çözümler de Logo Netsis 3 Entegre'ye opsiyonelolarak eklenebiliyor.Böylece işletmenizin kendisine özgü ihtiyaçlarına en uygun yazılım paketi, kullanıma hazır hale geliyor.

İLETİŞİM ADRESİMİZ

Çınarlı Mah. 1563 Sk. No:2/1 İç Kapı No:306-307-308
İnci Tower Konak - İZMİR

Konumumuz