Sunucu Kiralama Hizmeti

Günümüzde firmaların sunucu ihtiyacını karşılamak için kiralama hizmeti daha verimli ve güvenli hale gelmiştir. İlk yatırım maliyetlerinin yüksek olmasından dolayı firmalar bu yükün altına girmek istemeyebiliyor. Burada devreye kiralama çözümleri giriyor. Hem ilk yatırım maliyetlerinin satın almaya oranla çok daha düşük olması hemde sunucu barındırmanın getirmiş olduğu yükler (elektrik, soğutma,bakım,güvenlik vs) olmadığından dolayı kiralama çözümü daha cazip hale gelmiştir.
Aşağıda belirttiğimiz hizmetler Uzser Bilişim olarak bizi diğer firmalardan ayırmaktadır.


-Sunucu kiralama hizmetimizin en önemli özelliği VPN ile güvenli bağlantı sağlanabilmesidir. Günümüzde tüm dünyaya açık bırakılan sunucuların yaşadığı saldırılar nedeniyle işletmeler ciddi veri kaybına uğramaktadır. Sağlamış olduğumuz VPN hizmeti sayesinde sunucunuza bağlanırken 2 aşamalı doğrulamdan geçerek bu tür saldırıların önüne geçmiş oluyorsunuz. Bu hizmeti sizlere ücretsiz sunmaktayız.

- Uzser Bilişim Hizmetleri işletmenize özel hazırlanan sanal sunucularla dilerseniz firmanızın tüm süreçlerini bulut ortamında yönetebilirsiniz. Hazırlayacağımız fizibilite çalışması sonucunda firmanız için gerekli sunucu kaynaklarını (işlemci, ram, hdd, kullanıcı sayısı vs) belirledikten sonra sunucunuzu hazırlıyoruz. Eğer Logo yazılımları kullanıyorsanız bu programları da ücretsiz şekilde sunucu üzerinde tüm verilerinizi taşıyarak çalışır hale getiriyoruz.

- Sunucu kaynaklarını size özel belirlediğimizden dolayı oluşturulan sistem fiyat/performans anlamında sizlere en uygun seçeneğin oluşmasını sağlayacaktır. Bu sayede fiziksel sunucu maliyetleri olmadan işinizi sanal ortamda yürütebileceksiniz.

- İşlem kapasitenizin artması halinde sunucu kaynaklarını yeni ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirleyerek optimize ediyoruz. Böylelikle performanslı ve kesintisiz şekilde çalışmaya devam edebilirsiniz.

- Sunucularımızın bağlı olduğu yüksek hızlardaki internet bağlantıları sayesinde yavaşlık, kopma vs gibi problemler yaşamadan kesintisiz bir kullanım garanti ediyoruz.

- Yedekleme planlarımız sayesinde sunucunuzdaki tüm verileri yedekliyoruz. Bu hizmetimizi kiralama hizmeti içerisinde ücretsiz şekilde veriyoruz. Veri kurtarmanız gerektiği durumlarda ilgili işlem içinde ücretsiz şekilde teknik destek sağlıyoruz.

İLETİŞİM ADRESİMİZ

Çınarlı Mah. 1563 Sk. No:2/1 İç Kapı No:306-307-308
İnci Tower Konak - İZMİR

Konumumuz