Logo HR - İnsan Kaynakları Yönetimi

İnsan kaynağının en verimli şekilde oluşturulması ve yönetilmesi, işletmelerin finansal sonuçlarını da doğrudan etkiler. Logo, Logo Netsis HR çözümüyle işletmelerin tüm İK süreçlerini ve işlemlerini tek platformda birleştirerek organizasyon yapısını güçlendiriyor. İhtiyaca göre zenginleştirilebilen modüler yapıdaki Logo Netsis HR esnek, modern ve web tabanlı yapısı sayesinde insan kaynağını hızlı ve etkin şekilde yönetmeyi sağlarken, çalışan memnuniyetini ve iş verimliliğini de artırıyor.

İnsan kaynağınızdan en yüksek verimi almak için etkili çözüm: Logo Netsis HR

İşe alımdan performans değerlendirmelerine, izin takibinden organizasyon yönetimine kadar tüm insan kaynakları süreçlerini bir bütün halinde ele almak, bir işletmenin yapabileceği en önemli yatırımlardan biri. Logo’nun inovasyon odaklı yaklaşımı ve teknoloji deneyimiyle şekillenen Logo Netsis HR, bu yatırımın karşılığını kusursuz şekilde veren bir İK çözümü.


İK departmanlarının tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen yapıdaki Logo Netsis HR, modüler yapısıyla ihtiyaca göre şekillendirilebiliyor. Ayrıca web tabanlı kullanım özelliği sayesinde daha hızlı ve esnek bir insan kaynağını hızlı ve etkin biçimde yönetmeyi sağlıyor. Logo Netsis HR ile çalışan memnuniyeti artarken, buna bağlı olarak iş verimliliğinde de artış gözlemleniyor

Kurulumdan kullanıma, her noktada kolaylık

İnsan kaynakları alanındaki gelişmelerin yanı sıra yasal mevzuatta da değişikliklerin yaşanması, bir İK çözümü açısından güncelliği ve kullanım kolaylığını en önemli özellikler haline getiriyor. İşletmenizin organizasyon yapısında yapmak istediğiniz tüm değişiklikler, Logo Netsis HR’ın kullanıcı dostu ve modüler yapısı sayesinde kolayca gerçekleştirilebiliyor. Logo Netsis HR sabit bir çözüm paketi olarak değil, modüller halinde sunulduğu için sadece ihtiyaç duyulan modüller seçilebiliyor; daha sonra ihtiyaçlar çeşitlendikçe yeni modüller eklenebiliyor.

İLETİŞİM ADRESİMİZ

Çınarlı Mah. 1563 Sk. No:2/1 İç Kapı No:306-307-308
İnci Tower Konak - İZMİR

Konumumuz